- LOGITECH

| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Advanced 2.4 GHz wireless connectivity |
| Интерфейс | Wireless with USB Nano receiver, Plug-and-forget |
| Резолюция, dpi | 1000 dpi |
| Сензор, тип | Advanced Optical Tracking |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 68 x 105 x 38 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 91 g |
| Други | 10 m Wireless range; Over 90% noise reducion; A smooth scroll wheel completes the silent experience; Crafted for your right hand - Designed with contoured grips made of soft rubber for total comfort; 1x AA battery. |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Logitech B330 е висококачествена безжична мишка с класически дизайн и ергономична форма.
Тази мишка е изключително енергийно ефективна и може да бъде използвана до 24 месеца без да е необходимо да подменяте батерията й.Тя има ергономична форма, която ви гарантира максимално удобство дори след часове употреба.Освен това тя разполага с изключително безшумни бутони, които ви гарантират приятна и спокойна работа.Logitech B330 има прецизен оптичен сензор с 1000 dpi резолюция, който ви гарантира точни и плавни команди при всяко ваше движение, дори когато не я използвате върху подложка.Тя е съвместима с компютри, които използват Windows®, Mac, Chrome OS™ или Linux®.Тази мишка се настройва изключително бързо и лесно – единственото, което трябва да направите е да поставите USB приемника в USB порт на вашия лаптоп.Освен това безжичната връзка е изключително сигурна и стабилна на разстояние до 10 метра от компютъра ви.СИЛАТА НА ТИШИНАТА
Нека работата ви говори по-силно от кликванията. M330 Silent Plus осигурява усъвършенстван комфорт за дясна ръка, отлична точност, дълъг живот на батерията и широка съвместимост - като същевременно намалява над 90% от щракащи звуци. Това означава пълен фокус за вас и по-тиха среда за хората около вас.
![]()
![]()
![]()

ПО-МАЛКО ШУМ, ПОВЕЧЕ ФОКУС
Останете фокусирани върху работата си без шум, който да ви разсейва. Собствената SilentTouch технология на Logitech намалява над 90% от щракащи звуци, като същевременно се гарантира, че мишката работи по най-добрия начин. Това означава, че можете да усетите всяко едно щракване, но не чувате почти нищо.
ЦЕЛОДНЕВЕН КОМФОРТ
M330 е резултат от опита и иновативния подход на Logitech за проектиране на удобни решения за повече от 25 години. Неговата асиметрична форма е прецизно изработена, за да насочи дясната ви ръка към естествена позиция, докато меката гумена повърхност с отличителни шарки подобрява усещането при допир. Всичко това ви позволява да работите или учите комфортно с часове.


ЛЕСНА НАВИГАЦИЯ, ПРЕЦИЗЕН КОНТРОЛ
Проследявайте и превъртайте с отлична точност и прецизност. M330 разполага с гумено колело за превъртане с тактилно усещане, което ви дава контролирано изживяване при превъртане ред по ред. Високопрецизното проследяване на Logitech предлага контрол на курсора от следващо ниво за страхотна навигация на почти всяка повърхност.
КАЧЕСТВО, НА КОЕТО МОЖЕТЕ ДА РАЗЧИТАТЕ
Мишката е създадена със същите високи стандарти за качество, които направиха Logitech глобален лидер за мишки и клавиатури. Издръжлив и надежден, M330 също работи до 18 месеца без смяна на батерии благодарение на бутона за включване/изключване и енергоспестяващ режим за автоматично заспиване. Животът на батерията може да варира в зависимост от употребата и компютърните условия.


PLUG & PLAY БЕЗЖИЧНО
Настройката на M330 е лесна. Работи безпроблемно на повечето операционни системи, включително Windows ® , macOS и Linux ® — плюс това е сертифициран за рабора с Chromebook ™. Този продукт е сертифициран да отговаря на стандартите за съвместимост на Google. Google не носи отговорност за работата на този продукт или съответствието му с изискванията за безопасност. Chromebook и значката „Работи с Chromebook“ са търговски марки на Google LLC. Започнете работа за секунди, като просто включите USB приемника във вашия компютър или лаптоп. Приемникът осигурява силна, надеждна и безупречна безжична връзка в рамките на до 10 метра. Безжичният обхват може да варира в зависимост от потребителя, околната среда и компютърните условия..
Dimensions
Mouse
- Height: 105.4 mm
- Width: 67.9 mm
- Depth: 38.4 mm
- Weight (with batteries): 91 g
Technical Specifications
SilentTouch Technology
- Left/Right-click, Middle click, Scrolling and Gliding have been noise reduced. Sound level comparison between Logitech M330 and Logitech M170. Left click dBA measured by an independent lab at 1m.
Sensor Technology
- High Precision Optical Tracking
- DPI (Min/Max): 1000±
Buttons
- Number of Buttons: 3 (Left/Right-click, Middle click)
Customization app
- Supported by Logi Options+ on Windows and macOS. Available on Windows and macOS at logitech.com/optionsplus
Scrolling
- Line-by-line scrolling
- Scroll Wheel: Yes, Rubber, 2D , mechanical
Battery
- Battery: 18 months. Battery life may vary based on user and computing
- Battery Details: 1 x AA (included)
Connectivity
- Connection Type: 2.4 GHz wireless connection
- Wireless range: 10 meters. Wireless range may vary based on user, environmental and computing conditions.
- Unifying-ready mouse: Yes
- Unifying-ready receiver: No
Sustainability
- Product carbon footprint: 3.97 kg CO2e
- Certified carbon neutral
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1000 |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 91 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 24 месеца |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.13кг |
Logitech Wireless Mouse B330 Silent Plus – черен OEM
Насладете се на изключително тихо щракане и гладка, надеждна работа с Logitech B330 Silent Plus. Тази безжична мишка осигурява същото удовлетворяващо усещане като стандартната мишка, но с над 90% намален шум, което я прави идеална за споделени работни пространства, късна употреба или всяка среда, където тишината е злато.
Ключови Предимства
- Тиха технология на щракане — Насладете се на същата тактилна обратна връзка със значително намален шум, така че да работите без да безпокоите другите.
- Надеждна безжична връзка — Plug-and-play 2.4 GHz безжична връзка с миниатюрен USB приемник, който остава в лаптопа или компютъра ви.
- Дълъг живот на батерията — До 24 месеца живот на батерията с една AA батерия (включена), с превключвател за изключване за пестене на енергия.
- Удобен дизайн — Ергономична форма с меки гумени странични захвати за комфорт и контрол през целия ден.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1000 |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 91 g |
| Живот на батерията | 24 месеца |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
Какво има в кутията
- Мишка Logitech B330 Silent Plus
- Unifying USB приемник на Logitech
- 1 x AA батерия (предварително поставена)
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









